Sprzedaż Borówki
Amerykańskiej

Różne odmiany


Posiadamy borówkę amerykańską w różnych odmianach.

W ofercie borówka amerykańska wczesna, średnia i późna. Dzięki uprawie borówki amerykańskiej dojrzewającej w różnych miesiącach jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw od wczesnego lata, aż do późnej jesieni.

Ręcznie zbierane


Nasze borówki zbierane są ręcznie.

Naszym priorytetem jest produkcja borówki amerykańskiej najwyższej jakości. Dlatego zbieramy tylko suche, dojrzałe i nieuszkodzone owoce, o odpoweidniej średnicy. Prowadzenie ręcznych zbiorów pozwala nam na ich dokładną selekcję. Dzięki temu klient otrzymuje od nas produkt nawyższej jakości. Staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Zawsze świeże


Sprzedajemy tylko świeżo zebrane owoce.

Każdego dnia zbieramy tylko taką ilość borówek, która odpowiada zamówieniom na dany dzień. Zaraz po zebraniu owoce przewozimy do magazynu, gdzie są ważone i pakowane. Owoce borówki amerykańskiej pakujemy zgodnie z życzeniem Klienta w pojemniki PTE z przykrywkami (o pojemności od 125 do 500g) lub w 2,5-kilogramowe kobiałki.

Hurt i detal


Hurtowa i detaliczna sprzedaż borówki amerykańskiej

Wielkość naszej plantacji pozwala nam pozytywnie odpowiadać na duże zamówienia w bardzo krótkim czasie. Ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i dużych odbiorców. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, oferując towar najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Na życzenie klienta umieszczamy borówkę w chłodni, gdzie jest schładzona do temperatury ułatwiającej transport i dalsze przechowywanie.